KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

KONSEPT ÜRÜN ÇEKİMİ
Ürünlerinizi çok daha canlı kaliteli ve kurumsal görünmesi ürünü farklı seçenekler ile kullanılması ve bu konsepti dergi, katalog, ve web sitelerinde uzun süre kullanılabilir bir çalışma olur,

Peki konsept ürün çekimi nedir?

Konsept çekim ürüne göre farklı tercihler doğrultusunda ve ürüne özel hatta firmaya özel çekimler oluşturulabilir örneğin: bir takım elbise fotoğraf çekimi yapılacak bu takım elbiseyi bir mankene giydirip arka planı hoş bir mekanda dekorlar uygulayıp çekim yapılabilir veya bir çift konsepti oluşturup takım elbiseyi ön plana çıkarıp çekim yaptırtabilirsiniz.

Diğer ürünlerden de örnek vermek gerekirse bir peynir firmasını ve peyniri ön plana çıkarmak için bir çiftlik de çekim yapılabilir çiftlikte bulunan araç gereçler sayesinde işimiz daha kolay olur ör: saman, çit ve arka planda otlayan inekler koyabiliriz, peyniri çitin ön kısmına koyduğunuzda orijinal ve konsept çekiminde hem peyniri hemde peynir firmasını öne çıkartmış oluruz. Bu tarz çekimleri konsept oluşturmak için ürüne göre senaryolar oluşturup seti eksiksiz kurup çekimler gerçekleştirilebilir.

Konsepti hayalgücünüzle düşünün siz bir tüketici olsanız sevdiğiniz yada bildiğiniz bir ürünü anlamak için etrafında neler olması gerekir ve sizi doyuran göz yormayan konuyu anlatan örneklerden yola çıkabilirsiniz. daha fazla bilgi ve sorularınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.

2 Yorumlar

 • Behcet turan

  15 Eylül 2021 - 16:35

  Sadece konsept teknikleri üzerine dersiniz varmı bilgi verirseniz sevinirim. Bide fiyatı

  • A.AYDINLIOĞLU

   20 Eylül 2021 - 12:49

   Behcet merhaba,
   Mail adresine bilgilendirme gönderdim, teşekkürler ilgine.

Yorum Yap