Ali AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLU
0532 4824230
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

ALİ AYDINLIOĞLU

Merhaba;
Ben Ali AYDINLIOĞLU 1982 Adana Doğumluyum 1987 den itibaren İstanbul’ da yaşamaktayım,

2002 Yıl sonuna kadar kurumsal firmaların fuar, toplantı, açılış, etkinlik, röportaj, reklam çekimi, tanıtım, ve belgesel çalışmalarına başladım. bir çok sektörde gerek mesleki gerek iş gücü kapsamında iş hayatımda her çalışma ortamında ve takım arkadaşlarımla başarılı ve kazançlı sonuçlar elde ettim,

2003 yılında film sokağı stüdyoları, dinamo yapım, yiç prodüksiyon, reklam filmlerinde fotoğrafçılık ile sanat ve hizmet denklemine başladım, ayakkabı dünyası reklam filmi, eybi baby çocuk bezi reklam filmi, akşam gazetesi reklam filmi, tanınmış firmaların ve bir çok sanatçıların klip çalışmalarında bulunarak sektörün içerisinde çok büyük tecrübe sahibi oldum.

2009 yılında Atv avrupa kanalı tv yarışma programı için ve defile, yarışmaları için hizmetlerim oldu. İstanbul’da bulunan butik alışveriş merkezleri açılış ve program çalışmalarında bulunarak hizmet verdim.

2013 yılında bakırköy ‘ de stüdyomu kurdum kurumsal ve şahıs firmalarına e-ticarette kullanılmak üzere ürün konsept çekimi, katalog çekimi, ve mankenli tekli olarak ürün fotoğraf çekimi hizmeti ve fotoğrafçılık eğitimi vermeye de devam etmekteyim.

2016 yılında ise prodüksiyon olarak 
-Türkiye Drone Yarış Ligi
-Drone Arena İstanbul
-Apex Masters Drift Yarışları İstanbul
Fotoğraf çekimi hizmetlerini verdim.

2017 Yılından itibaren birikim ve tecrübe ile T.C. MEB Mesleki Eğitim Diploması usta öğretici (öğretmenlik belgesi) ile yetkili olarak kurumsal veya bireysel işletmelere özel bire bir  fotoğrafçılık eğitimleri vermekteyim.

Profesyonel Bir Eğitim Almak İçin Hemen Benimle İletişim Kurun...

Fotoğrafçılık öğrenilebilen bir sanattır.
Daha iyi bir fotoğrafçı olmak için azim ve sabır gerektirir.

Saygılarımla Ali AYDINLIOĞLU