Ali AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLU
0212 539 43 07
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

ALİ AYDINLIOĞLU

Merhaba;
Ben Ali AYDINLIOĞLU 1982 Adana Doğumluyum ve Yaklaşık 30 Yıldır İstanbul’da yaşamaktayım,

2001 Yılına kadar kurumsal firmaların fuar, toplantı, açılış, etkinlik, röportaj, reklam çekimi, tanıtım, ve belgesel çalışmalarına başladım. bir çok sektörde gerek mesleki gerek iş gücü kapsamında iş hayatımda her çalışma ortamında ve takım arkadaşlarımla başarılı ve kazançlı sonuçlar elde ettim,

2005 yılı sonrası film sokağı stüdyoları, dinamo yapım, yiç prodüksiyon, reklam filmlerinde fotoğrafçılık ile sanat ve hizmet denklemine başladım, ayakkabı dünyası reklam filmi, eybi baby çocuk bezi reklam filmi, akşam gazetesi reklam filmi, tanınmış firmaların ve bir çok sanatçıların klip çalışmalarında bulunarak sektörün içerisinde çok büyük tecrübe sahibi oldum.

2009 yılında Atv avrupa kanalı kuafördeyim tv yarışma programı için ve defile, yarışmaları için danışmanlık hizmetlerim oldu. İstanbul’da bulunan butik alışveriş merkezleri açılış ve program çalışmalarında bulunarak hizmet verdim.

2014 yılından itibaren e-ticarette kullanılmak üzere kurumsal ve şahıs firmalarına ürün çeşitleri konsept çekimi, katalog çekimi, ve mankenli tekli olarak ürün fotoğraf çekimi hizmeti ve fotoğrafçılık eğitimi vermeye de devam etmekteyim.

2016 yılında ise prodüksiyon olarak 
-Türkiye Drone Yarış Ligi
-Drone Arena İstanbul
-Apex Masters Drift Yarışları İstanbul
Fotoğraf çekimi hizmetlerini verdim.

2017
Yılından itibaren T.C. MEB Mesleki Eğitim Diploması usta öğretici (öğretmenlik belgesi) ile yetkili olarak kurumsal veya bireysel işletmelere özel bire bir  fotoğrafçılık eğitimleri vermekteyim.

Profesyonel Bir Eğitim Almak İçin Hemen Benimle İletişim Kurun...

Fotoğrafçılık öğrenilebilen bir sanattır.
Daha iyi bir fotoğrafçı olmak için azim ve sabır gerektirir.

Saygılarımla Ali AYDINLIOĞLU