Ali AydınlıoğluAli AydınlıoğluAli Aydınlıoğlu
0535 629 42 30
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

ALİ AYDINLIOĞLU

Merhaba;
Ben Ali AYDINLIOĞLU 1982 Adana Doğumluyum ve Yaklaşık 30 Yıldır İstanbul’da yaşamaktayım, Sanat ve sanatçının her birine saygı duymaktayım, Sanatsal ve toplum için her projeyi destekler ve üzerime düşen ne varsa yapmak için mücadele veririm.

2001 Yılına kadar bir çok sektörde gerek mesleki gerek iş gücü kapsamında iş hayatımda her çalışma ortamında ve takım arkadaşlarımla başarılı ve kazançlı sonuçlar elde ettim,

2005 yılı sonrası film sokağı südütyoları, dinamo yapım, yiç prodüksiyon, reklam filmlerinde fotoğrafçılık ile sanat ve hizmet denklemine başladım, ayakkabı dünyası reklam filmi, eybi baby çocuk bezi reklam filmi, akşam gazetesi reklam filmi, tanınmış firmaların ve bir çok sanatçıların klip çalışmalarında bulunarak sektörün içerisinde çok büyük tecrube sahibi oldum.

2009 yılında Atv avrupa kanalı kuafördeyim tv yarışma programı için ve defile, yarışmaları için danışmanlık hizmetlerim oldu. İstanbul’da bulunan butik alışveriş merkezleri açılış ve programsal çalışmalarda bulunarak hizmet verdim.

2014 yılı sonrası sektörde dijital dünyanın vaz geçilmezi internet sektöründe aldığım yazılım ve sosyal medya eğitimleri ile kurumsal ve şahıs firmalarına uzun süre yazılım hizmeti, reklam hizmeti, fotoğrafçılık hizmeti ve marka danışmanlık hizmetleri sağladım.

2015 Yine internet üzerinde geliştirdiğim otomasyon bir proje ile (hızlı ucuz ve kendi yönetebileceği) kısa sürede 2 bin üzeri kişisel ve kurumsal firmalara web sitesi satışı gerçekleştirdim.

Ayrıca üretim konusunda firmaların ve kobilerin ürün çeşitlerini konsept ve normal olarak ürün fotoğraf çekimi hizmeti ve ürün fotoğraf danışmanlığı sağlamaktayım ve firmalara özel fotoğrafçılık eğitimi vermeye de devam etmekteyim, 

2016 yılı Fotoğrafçılıkta fotoğrafın ilk prodüksiyonu hizmetini kurduk ve prodüksiyonel olarak kurumsal firmaların fuar, toplantı, açılış, etkinlik, röportaj, reklam çekimi, tanıtım, ve belgesel çalışmaları ayrıca
-Türkiye Drone Yarış Ligi
-Drone Arena İstanbul
-Apex Masters Drift Yarışları İstanbul
Hizmet verdim ve tüm projelerimize devam etmekteyim.

2017 Yılı Eğitim konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve Mesleki Eğitim diploması usta ve usta öğretici (öğretmenlik belgesi) belgelerimle fotoğrafçılık eğitimleri vermekteyim.

Profesyonel Bir Eğitim Almak İçin Hemen Benimle İletişim Kurun...

Fotoğrafçılık öğrenilebilen bir sanattır.
Daha iyi bir fotoğrafçı olmak için azim ve sabır gerektirir.

Projelerim

Daima yeniliktir bizi biz yapan…

Start

2005

Prodüksiyon Hayatına Giriş

2014

Kurumsal Danışmanlık

2016

Prodüksiyon spor yarışları hizmeti

2020

?

2001

Takım Çalışmaları

2009

Proje Yönetme

2015

Yazılım Proje Geliştirme

2017

Fotoğrafçılık Eğitmenliği

Saygılarımla Ali AYDINLIOĞLU