Ali AydınlıoğluAli AydınlıoğluAli Aydınlıoğlu
0535 629 42 30
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti

Sektörünüzde müşterilerinizin sizi internetten de arıyor olabildiğini bir an bile aklınızdan geçirdiyseniz bunu avantaja çevirmelisiniz, hiç zaman kaybetmeden sizi bulabilmesi için mobil uyumlu bir web sitesi öneriyoruz. Markanızın özgünlüğünü sunmak, en değerli kitlelerinizle bağlantı kurmak için size özel web çözümleri ile şirket içi müşterilerinizi veya iş ortaklarınızı göz alıcı bir web tasarımla harika sloganlarla etkilemek, istemezmisiniz.. Web çözümleri için bizimle iletişim kurun işinize uygun tasarımı sunalım.

Kurumsal Web Sitesi – E-Ticaret Web Sitesi – Servis Web Sitesi – Eğitim Web Sitesi – Sağlık Web Sitesi – Mimar Web Sitesi VB. Web sayfa hizmetleri veriyoruz;

Ne Zaman Teslim Alırım
Web sitenizin kaliteli olması web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde sürecini hızlandırır. Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kodlama ve kurulum aşamaları yaklaşık 1 veya 2 hafta içerisinde biter ardından testi yapılır sözleşme teslim gününde yayın hayatına başlar.

Yıllık Ücreti Ne Kadar
Alan adı (domain) firma adınız veya verdiğiniz hizmet ürün ile ilişkili bir alan adı tarafımızdan sizin adınıza yada firmanızın adına tescili sağlanır.

Web sitesi tasarımı ve yazılım aşamaları tamamlandıktan sonra siteniz sanal web alanı (hosting) sistemine web tasarım dosyalarınız yüklenir.

Web siteniz için (domain) (hosting) (danışmanlık) yıllık takip yönetim güncelleme, ücreti dışında ödeme alınmaz. Projeniz için yıl içerisinde teknik hariç farklı özel tasarımsal ve yazılımsal ve editörlük gerektiren hizmetler talep etmeniz durumunda istediğiniz çalışmalar için ayrıca hizmet bedeli talep edilir.