Teknoloji KonularıWeb Teknolojileri Konuları

Web sitesi ile hedef kitleye ulaşmak

İnsanların neredeyse teknolojiyle bütünleşmesi tamamlanmış durumda, telefon tablet ve benzeri taşınabilir cihazlar günlük yaşamın olmazsa olmaz bir alışkanlık ötesinde ve hızlı geçen hayat şartları, planlı işleyişi bir adım geride bırakıp anlık kararlar ve hızlı sonuçlar doğrultusunda, ilerleme durumundadır.

Örneğin bir iş için farklı bir bölgeye gittiniz ve görüşme yapacağınız firma toplantınıza katılmadan önce bir kuaför ihtiyacı duydunuz ilk yapacağınız şey nedir? tabiki telefonunuza girerek bulunduğunuz semt adını yazıp kuaför aramaktır.

Diyelim iş çıkışı bir arkadaşınızla plansız gün içinde gelişen buluşma ayarladınız, arkadaşınıza almanız gereken bir hediye olmalı ama anlık düşünüp hemen en yakında alabileceğiniz hediyelik ve ya mağaza, ya da bir alış veriş merkezi arayacaksınız, yine mobil cihazınızdan bakmanız gerekir. Yani sizinde bir İnternet sitenizin olması bu pazarın içerisin de yer almanız demektir.

Web Sitesi İşinize Fayda Sağlar
Sektörünüz ne olursa olsun verdiğiniz hizmet veya ürün ve benzeri bir iş yapıyorsunuz, bulunabilir veya az bulunan bir sektördesiniz, örneğin az bulunan bir sektördesiniz özel bir iş yapıyorsunuz sizi bulunduğunuz yerde en çok firmanızın önünden geçen kitle görebilir.

Birde hizmet alan portföyünüz vasıtasıyla gelenler yani pastanın %100 Kısmından sadece %9 kısmını kazanabilirsiniz, oysa global bir İnternet Sitesi tanıtımıyla ve çok düşük maliyetle bir web sitenizin olması yaptığınız işin oldukça artışa geçirecektir, gelen iş temponuz un arttığını fark edeceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı