Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S

Sıkça Sorulan Fotoğrafçılık Eğitim Soruları

Fotoğrafçılık eğitimleri konusunda aklınıza takılan tüm sorulara önceden hazırladığımız kısmi cevaplara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yanıtını bulamadığınız soru ve cevaplar varsa aşağıdaki form aracılığı ile her türlü sorularınızı bize iletebilir ve bu soru cevap kısmına katkı sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafçılık derslerinde ilk 2 ve 3. derse kadar fotoğraf makinesi şart değil fakat son derslerde uygulamalı çalışmalardan dolayı model fark etmeden bir makineniz olması gerekmektedir bu konu hakkında bizimle iletişime geçerek eğitim öncesi detaylı bilgi alabilirsiniz.
Fotoğrafçılık eğitimlerimiz kurumlara verilen seminer ve grup dersleri hariç, Bireysel katılımcılara özel ders olarak birebir tek kişiye eğitim verilmektedir.
Fotoğrafçılık eğitimine ister hobi, ister ticari olarak fotoğraf çekmeyi seven ve kendisini geliştirmek isteyen herkes bize katılarak eğitim alabilir.
Fotoğrafçılık eğitimlerimizin ders içeriğine göre değişmektedir,
Genel olarak firma ve şirketlere eğitim sağladığımız için yerinde yani firmanızda eğitim veriyoruz.

Yerinde eğitimler işletmenin uygun olduğu bir zaman dilimine uyarlıyoruz, bu sayede işlerinizden geri kalmamış oluyorsunuz.
Birebir fotoğraf çekimi eğitimini alan katılımcıya eğitimi veren MEB onaylı usta öğretici belgeli uzman fotoğrafçılık eğitmenimiz tarafından birebir eğitime katılım başarı sertifikası verilmektedir.

Bu sertifika resmi olmayıp! bir geçerliliği bulunmamaktadır, bizim amacımız özel ders vererek sizleri profesyonel anlamda seçtiğiniz fotoğrafçılık türünün tekniklerini öğretmektir.

Ayrıca resmi sertifika konusunda detaylı bilgi vererek, hangi kurum ve kuruluşların verdiği sertifikalar ile neler yapabileceğiniz konusunda detaylı bilgi sağlıyoruz.

Çözüm için hala sorunlarınız var mı?

Yanıtını bulamadığınız soru ve cevaplar için aşağıdaki form aracılığı ile her türlü sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Adres:

Bakırköy | İstanbul | Türkiye

İletişim

(0532) 482 42 30
WhatsApp: 0532 482 42 30

Mail:

info@aliaydinlioglu.com.tr

    captcha