Çeşitli Konular

Pediatri Web Portalı

Pediatri Portalı | Web Çocuk Sağlığı

İnternette projem gereği araştırma yaparken denk gelen bir portal sitesinden bahsedeceğim portal deyince akla haber magazin sitesi gelmesin bu biraz farklı ve kaliteli derecede emek harcanarak ve titizlikle hazırlanmış sağlık üzerine Pediatri Portalı, yani bebek ve çocuk sağlığı üzerine.

Pediatri Portalı, Türkiye’de tüm anne ve babaları bilgilendirmek amacıyla, internette olan bir Sosyal Soru – Cevap platformunun eksikliğini hissetmesi sonucu kurulmuş. Sitenin amacı ise; anne ve babaları, Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda bilgilendirmek, onların sorularını cevaplamaktır.

Anne ve babalar, 7 gün 24 saat istedikleri zaman sitede yer alan uzman pediatri profesyonellerine, çocukları ile alakalı soruları sınırsız olarak yöneltebiliyorlar. Bunun için tek yapmaları gereken ücretsiz olarak üye olmak. Üye olduktan sonra bir soru sorma sınırı bulunmayan bu portalda soru sormakta ücretsiz.

Sitede yer alan tüm uzman üyeler (doktorlar), Pediatri Portalı tarafından, uzmanlıkları onaylanmış olan pediatri profesyönelleri. Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda artık çocuk büyütme arkadaşı olan Pediatri Portalı yanınızda! diyebiliriz Çocuğunuzun Sağlığı için artık endişe etmenize gerek yok!

Çocuğunuzun veya bebeğinizin sağlığı hakkında artık endişe etmenize gerek yok, tüm gerekli bilgilere Pediatri Portalı’nda ulaşabileceksiniz. Ek hizmetleri arasında; Çocuk Gelişim Tablosu, Bebek Gelişim Tablosu, Persentil Hesaplama gibi hizmetler vardır. Ayrıca; Blog makalelerine’de göz atarak, her konuda, uzman pediatri profesyönelleri tarafından yazılmış detaylı ve bilgilendirici makalelere ulaşabilirsiniz.

Pediatri Portalı oldukça köklü olduğunu öğrendim. 2005 yılından beri hizmet vermiş, 2020 yılında ise anne ve babalara daha iyi hizmet vermek için platformu komple baştan sona güncellemişler.

Altını çizmek isterim Pediatri Portalı, Sitesi bir sağlık kuruluşu veya uzman muayenesi yerini tutamaz. Acil durumlarda mutlaka bir sağlık kuruluşu veya yetkili bir uzmana başvurunuz. Sitenin tüm içeriği bilgilendirme amacı ve niteliği taşımaktadır.

Bu değerli ve emek vererek hazırlanmış olan portal sitesini sizlerle paylaşmak istedim umarım faydalı olur.
Sağlıklı ve hoşçakalın…

Öneri Portalın web adresi: https://pediatriportali.net/

Daha Fazla Göster

2 Yorum

  1. Artık günümüz internet dünyası Sosyal Medya’dan ibaret diyebiliriz. Çağa ayak uydurması gereken sektörlerden birisi de ‘Sağlık Sektörü’. Gerçekten bu tarz Sosyal bir platformun eksikliği vardı Türkiye’de ve Pediatri Portalı’da bunu gidermeyi başarmış. Umarım en kısa sürede daha da büyür. Anne ve babalar, çocuk büyütme konusunda bazı noktalarda eksik kalabiliyor çünkü onları bilgilendirebilecek geçerli bir kaynak yok. İnternet siteleri bilgi kirliliği ile dolup taşıyor, tüm siteler zaten birbirinden kopyala ve yapıştır mantığı ile ilerliyor veya aynı şeyi değiştirerek yazıyor. Uzman pediatri profesyöneli doktor arkadaşların makalelerinin yayınlanması harika bir dokunuş olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı