Ali AydınlıoğluAli AydınlıoğluAli Aydınlıoğlu
0535 629 42 30
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

Google Ads Reklam

Profesyonel Destekler
Google’da ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin ulaşmasını sağlıyoruz. bizimle iletişim kurun ürün veya hizmetiniz için bir reklam türü çalışması hazırlayalım ve hızlı bir biçimde işinizi hedefinize taşıyalım.

Google Ads Reklamı Kavrayalım;
Google ve dijital reklam pazarlama platformlarında harcadığınız bütçenin garanti geri dönüşümü için reklam paneline hakim olmalısınız yani (profesyonellik gerektirir) Kısaca örnekleyelim reklam hesabının kurulum ve yönetim şekli bir uzman tarafından yapılmalıdır, rakiplerin iz takibi ile il, ilçe yerleşik konum, hedefleme ile yaş, ilgi alanı, bay bayan, sizi arayan ve sizin aradığınız kitleye yönelik vb. kampanya ayarları %100 yapılmalıdır. Hedef etkileşimler, hizmet, satış veya pazarlama form toplama, görsel yayın duyuru tanıtım gibi, marka bilinirliği faktörleri ile ilgili sunulan panel bilgilerini profesyonel bazda hazırlayarak reklamınızı sektörel yayınlamalısınız.

Biz neler yapabiliyoruz;
Google ads reklam sürecine yön vererek performansları, maliyetleri, sistem davranışlarını ve dönüşüm verilerini toparlayarak, reklam yayını boyunca portföy kriterleri belirleyerek kapsamlı değerlendirmeyi yapabiliyor %100 etkili geri dönüş sağlıyoruz. Biz bu konuda profesyonel hizmet politikamızı uyguluyor yönetiyoruz.