Ali AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLUAli AYDINLIOĞLU
0532 4824230
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

Çocuk Kuaförü

EN İYİ ÇOCUK KUAFÖRÜ
Günümüzde teknoloji gelişirken, aynı zamanda hizmet ve sanatkarlarında çabaları ile güncel kalmak ve işlerini en iyi hale getirmek isteyenler oluyor ve bu hizmet sektöründe çok başarılı hareketlerden biri oluyor, ben sizlere bu yazımda farklı bir sektörden bahsedeceğim, yetişkinler bakımına önem vermekte ve bunun yanı sıra ebeveynler de çocuklarına özen göstermekte çocuklarda en önde gelen kıyafet ve eğitim olduğu gibi birde bebek ve çocukların, ebeveynlere stres oluşturan saç kesim konuları.

Çocuk saç kesimi birçok ebeveyni zor durumda bırakabiliyor, çocuklar yetişkinlerin kuaförlerine gitmek istemiyorlar doğal olarak içeride karşılaştıkları yetişkinlere göre büyük koltuk büyük tezgâh vb. durumlar çocukları ürkütür, bu nedenle Türkiye’de birçok kuaför bu işi daha az bir durum haline getirmek ve çocukları, saç kesim konusunda sevdirmek için küçük dokunuşlar yapıp oyun ve eğlenceye çevirmiş çocuk berberi olabilmekte, tabi bu olası durum her zaman sonuç vermeye bilir.

İstanbul Bakırköy’de bulunan birçok tanınmış kişi ve ünlülerin tercih ettiği Bermoda Çocuk Kuaförü sadece çocuklar için özel tasarlanmış bir çocuk kuaför salonundan bahsedeceğim, bu çocuk kuaförü bebek ve kız erkek çocuklara hizmet veriyor, her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmış olan bu mekan çocukların saç kesimi sırasında, eğlenceli vakit geçirip saç kesiminin farkına bile varmıyorlar, oturdukları koltuklar akülü arabadan hazırlanmış arabada oturmak istemeyen minikler için onlara göre tasarlanmış mini koltukları var, ve önlerinde bulunan platformda bolca yeni nesil oyuncaklar dolu ve tam karşılarında bulunan, Led ekran mini TV lerde sürekli çizgi film yayınlanıyor.

Bermoda Çocuk Kuaföründe bebeğiniz veya çocuğunuz için istenilen tüm saç modellerini size tasarlıyorlar, çocuğunuz çok hareketli olsa bile profesyonel bir şekilde modelli ve temiz bir saç kesimi deneyimini yaşamış oluyorsunuz.

Bu işletme T.C. Sağlık Bakanlığı hijyen sertifikalı ve yetki belgeli usta ve usta öğretici belgelerine sahip tüm resmi kayıtları bulunmakta olup sektörde ilk ve en iyi çocuk kuaförü diyebiliriz.

Burada hizmet almak için sadece randevu almanız için aramanız yeterli telefonda size en iyi deneyimi yaşatmak için size hemen yardımcı oluyorlar ve en uygun gün veya saati size rezerve ediyorlar ve asla randevu saatinizde sizden başka bir randevu almıyorlar.

Aşağıdaki Bilgilerden İletişim Kurabilirsiniz.