Ali AydınlıoğluAli AydınlıoğluAli Aydınlıoğlu
0535 629 42 30
info@aliaydinlioglu.com.tr
TÜRKİYE

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlamayı Kavrayalım
Televizyon, radyo ve dergi gibi gelenekselleşmiş medya kanalları dışındaki teknikler ile ürün ve hizmetlerinizi karmaşık sinyallerden uzak internet’in tüm kanallarının etkin bir şekilde kullanılarak gerçek kişilere ulaştırma teknolojisidir.

Talep edilen hizmete bağlı yapılan işlemler güncel bilgi teknolojileri ile ve gerçek hayatla birebir uyum içinde olduğundan, örneğin firmanızı yeni açtığınızda kimse kapıda sıraya girmediği gibi burada’ da ilk günden bir beklenti içinde olmanız, orta vadede hedefinizi tutturmanız, marka ve ürün bilinirliği reklam psikolojisine aykırı olacaktır. Bu nedenle projelerinizi ertelemeyin hemen başlayın rakiplerinizden önde olun.

Firmamız yaptığı sanal çalışmalar nedeni ile müşteri garantisi ve satış garantisi gibi bir taahhüt’ te bulunmamaktadır.

Biz neler yapabiliyoruz;
Firmanızın veya markanızın, ürünlerinizin reklam konusunda en iyi performansı için dijital pazarlama stratejisi ile ilgili, biz hangi reklam metotlarının garanti finanse ediyor olduğunu ve sektörünüze gereken reklam alanının hanği kaynaklara dayandığını çok iyi biliyoruz, çözümlemek için buradayız. Sektörünüze uygun reklam kampanya çalışmasını net ve başarılı olarak size sunuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz işlerin, her hareketin önemli olduğu ve parayla puan toplayan karmaşık bir satranç oyunu olduğunu biliyoruz. Nereden başlamanız gerekiyor konusunda, sizlere profesyonel alternatifler sunuyoruz

Nasıl Çalışıyoruz:
Hizmet kalitesi ve kesintisiz hızlı sonuçlar için, ön görüşme yapılır size en uygun karşılıklı bir randevu günü ve saati oluşturulur.

Toplantı:
Toplantı günü belirlenen lokasyonda sizden edinilen ön bilgiler ile hizmetiniz için sunum yapılır anlaşma durumunda sözleşme yapılır.

Teslimat:
Tüm süreçler hızlı ve titizlikle gerçekleştirilir kontrolleri tamamlanarak belirtilen tarihte iş teslim edilir veya ilgili hizmet modeliniz sağlanır.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili iletişime geçebilirsiniz,
Tel 0212 5394307 Gsm WhatsApp 0532 4824230